INOVACIJOS ODOS SVEIKATAI IR GROŽIUI
VEIDO PROCEDŪROS
€ 60
Atliekamas BDR rūgštiniu pilingu pritaikytu jūsų odos tipui arba IONTO COMED “IONTO-AQUASONIC” ultragarsiniu aparatu. Odos paruošimas nuvalant makiažo ir riebalų likučius, odos šveitimas, mechaninis/aparatinis odos valymas, kaukė + LED mėlynųjų spindulių terapija.
PROCEDŪRA PAGAL ODOS POREIKIUS
€70
€70
Koreguojant grožio procedūrą pagal odos tipą ir odos būklę parenkame, kuri procedūra bus atliekama – raminamoji, drėkinamoji, skaistinamoji, stangrinamoji veido procedūra.
BDR GROŽIO IR JAUNYSTĖS PROCEDŪRA
€ 80
€ 80
Aparatinė procedūra, kurios metu atliekama mikrodermabrazija ir mikroadatinė stimuliacija. Jos metu atliekama viršutinio epidermio sluoksnio perforacija.
BDR RAUKŠLIŲ LYGYNIMO PROCEDŪRA
€ 80
€ 80
Aparatinė procedūra, odos šveitimas, mikrodermabrazija, serumas, kaukė + LED terapija.
BDR MIKRODERMABRAZIJA
€ 70
€ 70
Aparatinė procedūra, kurios metu naudojami antgaliai micropeel / profipeel. Atliekama lengva mikrodermabrazija, naudojant sterilų vienkartinį antgalį, padeda pašalinti negyvas odos ląsteles. Metodo poveikis nevien išorinis, nes odoje sužadinami natūralūs regeneracijos procesai, procedūra pašalina mirusias ląsteles, mažina poras, randus, raukšles, pigmentaciją ir gerina produktų įsisavinimą.
GLOWSOLUTION
€ 105
€ 105
1. GLOW Purify - švelnus, nuoseklus makiažo, jo likučių ir odos paviršiaus valymas pasitelkiant skysčių ir vakuumo technologiją. 2. GLOW Polish Beprecedentinis intensyvus poliravimas su deimantiniu pilingu ir vaisių rūgštimis. 3. GLOW Permeation - revoliucinė garsinio srauto technologija generuojanti "srauto garsą", kuria įvedami aktyvieji ingredientai tiesiogiai į tarpus esančius tarp ląstelių epidermio sluoksnyje. 4. GLOW Push-up -inovatyvi veidą ir jo kontūrus pakelianti priežiūra, giliai pasiekia odoje esančius sluoksnius ir atliekamas nuo kaklo zonos iki kaktos.
KŪNO PROCEDŪROS
€ 15 - 200
Atliekama procedūra su ROS'S PRESS G3 skirta kūno formavimui, celiulito mažinimui, kraujotakos ir limfos sistemų suaktyvinimui, bei toksinų pašalinimui iš organizmo.
€ 25 - 400
ROS'S Rollaction System revoliucinė ir ekskliuzyvinė fizioterapinė kūno masažo sistema įkvėpta profesionalaus masažo judesiais be invazijos veikia odos ir raumenų lygyje.
PRESOTERAPIJA + ROLLACTION
€ 50
€ 50
Kompleksas kojoms : 30 min.PRESS G3 procedūra kojoms + ROLLACTION limfodrenažinis anticeliulitinis masažas 30 min.
SUPER FIT
€ 490
€ 490
10 procedūrų kursas geriausiems rezultatams pasiekti su PRESS G3 + ROLLACTION, procedūros trukmė 90 min.
SUPER GLOW
€ 890
€ 890
10 procedūrų kursas veidui ir kūnui. GLOWSOLUTION veido + MESOBIOLIFT kūno odą stangrinančios procedūros kombinacija, trukmė 90 min.
€ 15 - 400
Stangrinamoji procedūra sėdmenims, pilvui ir rankoms.
ANTAKIŲ PROCEDŪROS
ANTAKIŲ KOREKCIJA
€ 10
€ 10
BLAKSTIENŲ DAŽYMAS
€ 7
€ 7
ANTAKIŲ DAŽYMAS
€ 10
€ 10
ANTAKIŲ KOREKCIJA IR DAŽYMAS
€ 15
€ 15
ANTAKIŲ LAMINAVIMAS
€ 20
€ 20
ANTAKIŲ LAMINAVIMAS IR KOREKCIJA
€ 25
€ 25
ANTAKIŲ LAMINAVIMAS, KOREKCIJA IR DAŽYMAS
€ 30
€ 30
BDR "RE-FRESH" PAAKIŲ KAUKĖ
€ 5
€ 5
Bet kurios antakių procedūros ar makiažo metu galite pasimėgauti paakių kauke su hialuronu, Q10 ir alantoinu,
MAKIAŽAS
"EXPRESS"
€ 15
€ 15
Natūralus makiažas. Lengvas ir tikslingas makiažo priemonių padengimas siekiant paslėpti odos trūkumus ir pabrėžti tai, kas svarbiausia.
DIENINIS
€ 25
€ 25
Lengvas makiažas, kurio metu švelniai natūraliais atspalviais sukuriamas įvaizdis pabrėžiant akis arba lūpas.
VAKARINIS
€ 35
€ 35
Odai suteikiamas ilgai išliekantis priemonių padengimas, ryškus arba dūminis akių makiažas bus sukurtas atsižvelgiant į Jūsų norus ir individualius bruožus. Patarimas - ne vėliau kaip dieną prieš makiažą atlikite veido šveitimą ir vakare užsidėkite drėkinamąją kaukę siekiant išgauti kuo tolygesnį ir ilgiau išliekantį priemonių išsilaikymą.
TEMINIS
€ 50
€ 50
Odai suteikiamas ilgai išliekantis priemonių padengimas, ryškus arba dūminis akių makiažas bus sukurtas atsižvelgiant į makiažo temą. Skirta vakarėliams ar kitoms ypatingoms progoms. Patarimas - ne vėliau kaip dieną prieš makiažą atlikite veido šveitimą ir vakare užsidėkite drėkinamąją kaukę siekiant išgauti kuo tolygesnį ir ilgiau išliekantį priemonių išsilaikymą.
close

10%

NUOLAIDA JŪSŲ PIRMĄJAM UŽSAKYMUI! 🎁

Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite nuolaidos kodą

Nesiunčiame spam'o! Daugiau informacijos mūsų puslapyje privatumo politika.