INOVACIJOS ODOS SVEIKATAI IR GROŽIUI

GLOWSOLUTION

IONTO-COMED pristato unikalią ir naują aparatinę veido procedūros technologiją su efektyvia odos priežiūra paremta aktyviųjų koncentruotų skysčių ir vakuumo technologija. 4 žingsniai sudrėkintai, švelniai ir giliai prisotintai odai.

BDR BEAUTY AND AGE CONTROL TREATMENT

BDR Grožio ir Jaunystės procedūra efektyviai lygina raukšles, pašalina odos suragėjimus, kovoja su pigmentacija ir yra paremta odos perforacija ir stimuliacija. Papildomi žingsniai - Detox Touch cirkuliacinis masažas ir LED mėlynosios šviesos terapija.

VEIDO PROCEDŪROS
“EXPRESS” GROŽIO PROCEDŪRA
€ 30
€ 30
Odos paruošimas nuvalant makiažą ir nešvarumus, odos šveitimas, kaukė ir mėlynosios šviesos “BDR” LED terapija.
BDR “CALMING LIGHT” TERAPIJA
€ 20
€ 20
Terapija atliekama mėlynųjų LED spindulių pagalba, kurios skleidžia specialias bangas su antibakterinėmis savybėmis. Idealiai tinka nešvarumų turinčiai odai, sudirgusiai, alergijas patiriančiai odai. Tinka visų tipų odai.
VEIDO VALYMAS
€ 60
€ 60
Pritaikomas mechaninis veido valymas kombinuojant BDR rūgštiniu pilingu arba IONTO COMED “IONTO-AQUASONIC” aparatu. Odos paruošimas nuvalant makiažo ir riebalų likučius, odos šveitimas, mechaninis/aparatinis odos valymas, kaukė + LED mėlynųjų spindulių terapija.
PROCEDŪRA PAGAL ODOS POREIKIUS
€70
€70
Koreguojant grožio procedūrą pagal odos tipą ir odos būklę parenkame, kuri procedūra bus atliekama – raminamoji, drėkinamoji, skaistinamoji, stangrinamoji veido procedūra.
BDR GROŽIO IR JAUNYSTĖS PROCEDŪRA
€ 80
€ 80
Aparatinė procedūra, kurios metu atliekama mikrodermabrazija ir mikroadatinė stimuliacija. Jos metu atliekama viršutinio epidermio sluoksnio perforacija.
BDR RAUKŠLIŲ LYGYNIMO PROCEDŪRA
€ 80
€ 80
Aparatinė procedūra, odos šveitimas, mikrodermabrazija, serumas, kaukė + LED terapija.
BDR MIKRODERMABRAZIJA
€ 70
€ 70
Aparatinė procedūra, kurios metu naudojami antgaliai micropeel / profipeel. Atliekama lengva mikrodermabrazija, naudojant sterilų vienkartinį antgalį, padeda pašalinti negyvas odos ląsteles. Metodo poveikis nevien išorinis, nes odoje sužadinami natūralūs regeneracijos procesai, procedūra pašalina mirusias ląsteles, mažina poras, randus, raukšles, pigmentaciją ir gerina produktų įsisavinimą.
GLOWSOLUTION
€ 105
€ 105
1. GLOW Purify - švelnus, nuoseklus makiažo, jo likučių ir odos paviršiaus valymas pasitelkiant skysčių ir vakuumo technologiją. 2. GLOW Polish Beprecedentinis intensyvus poliravimas su deimantiniu pilingu ir vaisių rūgštimis. 3. GLOW Permeation - revoliucinė garsinio srauto technologija generuojanti "srauto garsą", kuria įvedami aktyvieji ingredientai tiesiogiai į tarpus esančius tarp ląstelių epidermio sluoksnyje. 4. GLOW Push-up -inovatyvi veidą ir jo kontūrus pakelianti priežiūra, giliai pasiekia odoje esančius sluoksnius ir atliekamas nuo kaklo zonos iki kaktos.
KŪNO PROCEDŪROS
VISO KŪNO MASAŽAS
€ 65 - 80
€ 65 - 80
Rinkitės tarp klasikinio, sportinio, atpalaiduojančio ir anticeliulitinio masažo.
PILNAS KOMPLEKSAS
€ 130
€ 130
Viso kūno šveitimas + įvyniojimas jūros dumbliais + masažas.
KŪNO ŠVEITIMAS
€ 45
€ 45
KŪNO ĮVYNIOJIMAS
€ 45
€ 45
NUGAROS MASAŽAS
€ 35
€ 35
GALVOS, PEČIŲ JUOSTOS IR NUGAROS MASAŽAS
€ 50
€ 50
PĖDŲ MASAŽAS
€ 15
€ 15
KOJŲ MASAŽAS
€ 40
€ 40
ANTAKIŲ PROCEDŪROS
ANTAKIŲ KOREKCIJA
€ 10
€ 10
BLAKSTIENŲ DAŽYMAS
€ 7
€ 7
ANTAKIŲ DAŽYMAS
€ 10
€ 10
ANTAKIŲ KOREKCIJA IR DAŽYMAS
€ 15
€ 15
ANTAKIŲ LAMINAVIMAS
€ 20
€ 20
ANTAKIŲ LAMINAVIMAS IR KOREKCIJA
€ 25
€ 25
ANTAKIŲ LAMINAVIMAS, KOREKCIJA IR DAŽYMAS
€ 25
€ 25
BDR "RE-FRESH" PAAKIŲ KAUKĖ
€ 5
€ 5
Bet kurios antakių procedūros ar makiažo metu galite pasimėgauti paakių kauke su hialuronu, Q10 ir alantoinu,
MAKIAŽAS
"EXPRESS"
€ 15
€ 15
Natūralus makiažas. Lengvas ir tikslingas makiažo priemonių padengimas siekiant paslėpti odos trūkumus ir pabrėžti tai, kas svarbiausia.
DIENINIS
€ 25
€ 25
Lengvas makiažas, kurio metu švelniai natūraliais atspalviais sukuriamas įvaizdis pabrėžiant akis arba lūpas.
VAKARINIS
€ 35
€ 35
Odai suteikiamas ilgai išliekantis priemonių padengimas, ryškus arba dūminis akių makiažas bus sukurtas atsižvelgiant į Jūsų norus ir individualius bruožus. Patarimas - ne vėliau kaip dieną prieš makiažą atlikite veido šveitimą ir vakare užsidėkite drėkinamąją kaukę siekiant išgauti kuo tolygesnį ir ilgiau išliekantį priemonių išsilaikymą.
TEMINIS
€ 50
€ 50
Odai suteikiamas ilgai išliekantis priemonių padengimas, ryškus arba dūminis akių makiažas bus sukurtas atsižvelgiant į makiažo temą. Skirta vakarėliams ar kitoms ypatingoms progoms. Patarimas - ne vėliau kaip dieną prieš makiažą atlikite veido šveitimą ir vakare užsidėkite drėkinamąją kaukę siekiant išgauti kuo tolygesnį ir ilgiau išliekantį priemonių išsilaikymą.
close

10%

nuolaida pirmąjam užsakymui! 🎁

Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite nuolaidos kodą savo pirmąjam apsipirkimui, sužinokite pirmieji apie mūsų naujienas ir produktus.

We don’t spam! Read our privacy policy for more info.