MŪSŲ
MISIJA
Grožio ir Sveikatos Centras "BEAUTY BAY & SPA" teikia profesionalias grožio paslaugas veidui ir kūnui. Didelė patirtis grožio srityje ir profesionalų komanda užtikrins tik geriausius rezultatus.
Mūsų centro specialistų misija - tai suteikti maksimalią aptarnavimo kokybę, palaikyti nuolatinius ryšius su mūsų klientais ir teikti tik aukščiausios kokybės procedūras ir priežiūrą odai.
ĮKVĖPIMAS KURTI
GROŽĮ
Pasislėpęs tarp Vilniaus šurmulio ir įsikūręs netoli Lukiškių aikštės, neseniai atsinaujinusioje Aludarių gatvėje, "BEAUTY BAY & SPA Vilnius" - tai privataus tipo grožio centras, kuriame pasijusite lyg namuose. Jaukaus ir rafinuoto dizaino SPA centre klientai gali mėgautis tokiomis paslaugomis kaip, naujausių technologijų aparatinėmis veido procedūromis, įvairaus tipo kūno procedūromis, atlikti manikiūrą ir pedikiūrą, bei apsilankyti antakių procedūroms ir makiažui bet kuriai progai.

Dizainas įkvėptas komforto ir sukurtas klientų patogumui leis atsikvėpti nuo kasdienių rūpesčių, o procedūros atliekamos išskirtinai profesionalų užtikrins tik aukščiausios kokybės aptarnavimą ir rezultatus. Kiekvienos procedūros metu pažadame ne tik rezultatą, bet ir maksimalų komfortą, kurį užtikrina aukščiausios kokybės IONTO COMED krėslai ir lovos.

Taip pat mūsų grožio centre galite įsigyti išskirtinę veido ir kūno odos priežiūrą - "BDR", "MONTEIL" ir "OLIGODERMIE", kuri padės patobulinti odos priežiūrą namų sąlygomis ir užtvirtinti pasiektus rezultatus kartu su specialistu.

10%

NUOLAIDA JŪSŲ PIRMĄJAM UŽSAKYMUI! 🎁

Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite nuolaidos kodą

Nesiunčiame spam'o! Daugiau informacijos mūsų puslapyje privatumo politika.