• CRUELTY FREE
  • SUKURTA IR PAGAMINTA ITALIJOJE
  • BE PARABENŲ, FTALATŲ IR SULFATŲ
  • PATVIRTINTA DERMATOLOGŲ
SUKURTA
PLASTIKOS CHIRURGŲ
Nuo pat pradžių, RIPAR tikslas buvo sukurti inovatyvią, aukščiausios klasės kosmetiką ir odos priežiūrą kuri nepriekaištingai padengtų odą esant skirtingiems odos rūpesčiams, tokiems kaip - paraudimai, rožinė, aknė, patamsėjimai ir net chirurginiai randai.
Visų produktų formulės yra sukurtos RIPAR laboratorijoje Italijoje, RIPAR tobulai pasidengia ir tinka visiems odos tipams ir tonams, padeda atskleisti jos grožį ir įkvėpti pasitikėjimą savimi visai dienai.
ILGAI IŠLIEKANTI
FORMULĖ
RiparCover Cream - tai neapsunkinantis odos natūralus makiažo pagrindas, kuris ilgai išlieka ant odos ir yra atsparus prakaitui ir vandeniui. Tai inovatyvios formulės makiažo produktai, kurie atrodo natūraliai ant odos, efektyviai maskuoja ir išlieka ant odos visos dienos bėgyje.
ISTORIJA
APIE RIPAR
Jau daugiau nei 40 metų "Ripar Cosmetici" yra vadovaujama dvejų kartų estetinių chirurgų ir kosmetikų.

"Ripar" kosmetika sukurta Italijoje ir pripažinta viena pažangiausių grožio sprendimų padedančių pagerinti odos išvaizdą pasitelkiant mokslą. Vedamas atsidavimu ir medicininėmis žiniomis, šis ženklas buvo sukurtas vienų labiausiai sėkmingų estetinių pradininkų Italijoje, Rita Parente ir jos vyro Dr. Mario Piombino, pripažinto estetinio ir plastinio chirurgo.

Šiandien „Ripar“ išlieka šeimos verslu, kuriam vadovauja Dr. Luca Piombino, taip pat garsus estetinės plastikos ir rekonstrukcijos chirurgas, ir jo sesuo Dr. Laura Piombino, estetinės medicinos ir mitybos specialistė.

Kartu, ši šeimos komanda vadovauja kiekviename produkto žingsnyje - nuo ingredientų ir formulių iki įpakavimo.

Ypatingas dėmesys yra skiriamas kiekvieno produkto detalei, taip užtikrinant tik aukščiausios kokybės profesionalius rezultatus. Visų produktų formulės yra gaminamos "Ripar" laboratorijoje Italijoje. Sukurtos transformuoti odą, tinka visų tipų ir atspalvių odai, padeda atskleisti grožį ir įkvėpti pasitikėjimą savimi visai dienai.


"Ripar" tiki, kad grožis nėra sukuriamas - jis yra atskleidžiamas. Pasitelkus medicininį mokslą su didele estetine patirtimi, "Ripar" suteikia profesionalius grožio sprendimus padedant atskleisti ir patobulinti spindintį, jaunatvišką ir natūralų grožį.

JAU GREITAI WWW.BEAUTYBAYSPA.LT

close

10%

nuolaida pirmąjam užsakymui! 🎁

Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite nuolaidos kodą savo pirmąjam apsipirkimui, sužinokite pirmieji apie mūsų naujienas ir produktus.

We don’t spam! Read our privacy policy for more info.