ODOS PRIEŽIŪRA NAMUOSE.
AR PRIŽIŪRITE SAVO ODĄ TEISINGAI?

Ar žinojote, kad ilgas karštas dušas prisideda prie odos išsausėjimo?

Taip, jis padeda mums atsipalaiduoti, tačiau nėra sveikas odai. Esant ilgam kontaktui su karštu vandeniu, oda praranda savo natūralius aliejus, išardomas apsauginis lipidų sluoksnis apsaugantis odą nuo išsausėjimo ir bakterijų, bei dirgiklių. Prauskitės po drungnu vandeniu ir renkantis kūno prausiklį atkreipkite dėmesį į sudėtį. Vitaminas E arba sviestmedis, esantys produkto sudėtyje, prisidės prie odos drėkinimo.

Kodėl reikia eksfolijuoti odą?

Jei oda tampa šiurkšti ir vizualiai sausa, negyvų ląstelių sluoksnis neleidžia drėgmei prasiskverbti į odą. Eksfolijavimas pašalina odoje esančius nešvarumus, suragėjusią odą, bei apsaugo nuo įaugusių plaukelių ir užsikimšusių porų. Kūno odos šveitimas pagerina kraujo cirkuliaciją ir regeneruoja odą, taip  suteikdamas jai lygesnį toną ir nepaprastą švelnumą. 

Kaip dažnai rekomenduojama atlikti kūno šveitimą?

Rekomenduojama 1-2 kartus per savaitę, priklausomai nuo kūno odos. Tačiau įsiklausykite į savo kūno odos poreikius ir naudokite individualiai. Jei oda jautri, nenaudokite dažniau vieno karto per savaitę ir rinkitės švelnų, drėkinamąjį šveitiklį. 

Kaip išsirinkti tinkamą kūno odos eksfolijavimą?

Yra keli būdai – naudojant natūralių šerių šepetį, rūgštinis ir enzyminis. Pirmasis būdas, tradicinis mechaninis odos šveitimas šepečiu, gali dirginti jautrią odą, ypač tą kuri linkusi į reakciją ar aknę. Eksfolijavimas rūgštimis ištirpdo visus odoje esančius nešvarumus, vienas populiariausių ingredientų – glikolio rūgštis. BDR Re-action Body purškiamas kūno šveitiklis su glikolio, migdolų ir citrinos rūgštimis švelniai, tačiau efektyviai pašalina visas negyvąsias ląsteles, suteikia odai nepaprasto švelnumo ir lygų toną. Trečiasis būdas – enzyminis šveitklis. Šis tipas labiausiai tinka visiems odos tipams, net pačiai jautriausiai odai. MONTEIL “3 in 1” kūno šveitiklis, neutralaus aromato ir ypatinga tekstūra suteiks net ir šiurkščiausiai odai švelnumo pojūtį. Naujieji PERRON RIGOT Jardin d’Orient enzyminiai kūno šveitikliai su apelsinų žiedais, žaliąja arbata ir rožių-ličių ekstraktais ne tik suteiks odai nepamirštamo švelnumo, bet ir savo aromatu padės sukurti tikrą SPA namuose. 

Kodėl būtina naudoti kūno kremą?

Kūno odą būtina drėkinti kasdien, ypatingai nepamirškite to padaryti po kiekvieno kūno šveitimo procedūros. Tai padeda odai išliaikyti reikiamą drėgmės lygį ir išlikti švelniai. Suteikite savo odai drėkinimo ir stangrinimo procedūrą kartu su PERRON RIGOT Jardin d’Orient kremais su sviestmedžiu (en. Shea Butter) arba BDR Re-firm Body kremu.

BDR Re-action body exfoliation essence eksfolijuojanti kuna priemone
Kūno šveitiklis