Esame oficialūs BDR, MONTEIL, WHERTEIMAR, OLIGODERMIE profesionalios priežiūros ir IONTO COMED kosmetinės įrangos ambasadoriai Lietuvoje. Jau daugelį metų sėkmingai realizuojame savo viziją glaudžiai bendradarbiaudami su kosmetologais visoje Lietuvoje ir Latvijoje. Nuolatos atnaujiname savo ir klientų žinias kartu su augančiu noru tobulėti, naujausiais odos gydymo metodais ir kokybiškiausiais kosmetologiniais BDR ir IONTO COMED aparatais esančiais šiuo metu rinkoje.

Mes rengiame individualius seminarus, kurie padės pasikelti kvalifikaciją kartu su praktika, kurios metu susipažinsite su įrangos technologijos žiniomis, išbandysite jų poveikį ir susipažinsite su aukščiausio lygio odos gydymo metodika. 

Mokymai susideda iš teorijos ir praktikos, suteikiama visa informacija apie veikliųjų medžiagų įtaką ir aparatinius procedūrų kursus kuriuos galėsite pritaikyti savo klientams sprendžiant kiekvienos odos individualius poreikius. 

Jei norite susisiekti dėl IONTO COMED / BDR aparatų arba sužinoti naujausią informaciją apie apmokymus, kreipkitės nurodyta forma:

 

PROFESIONALI KOSMETOLOGINĖ ĮRANGA IR ODOS GYDYMAS www.resultpro.lt

KONTAKTAI