HIALURONO RŪGŠTIS IR JO NAUDA
VISŲ TIPŲ ODAI.

Kas yra ir kuo naudinga hialurono rūgštis?

Hialurono rūgštis yra kelias į prisotintą ir lygią odą, ji padeda drėkinti ją ir palaikyti drėgmės lygį. Mūsų kūne natūraliai yra hialurono rūgšties, tačiau aplinkos veiksniai paveikia jo koncentraciją. Būtent todėl, priemonės kuriose yra hialurono rūgšties pavers jūsų odą švelnesne, lygesne, padės kovoje su raukšlėmis ir apsaugos nuo odą veikiančių aplinkos veiksnių. 

Ar serumai skirti tik sausai odai?

Ne! Hialurono rūgštis tinka visiems odos tipams. Be odos drėkinimo, hialurono rūgštis pagerina odos gijimo procesus ir turi anti-bakterinių savybių. Jei Jūsų oda yra kombinuota/riebi, tačiau vengiate naudoti serumus, nes manote jog jai ir taip užtenka drėgmės – leiskite įrodyti kitaip. BDR serumas Re-charge PH skirtas būtent riebiai, nešvarumų turinčiai ir kombinuotai odai. Jis reguliuoja sebumo išsiskyrimą, gydo uždegimus ir paraudimus. Jūsų oda Jums padėkos! Beje – šis serumas tobulai tiks ir vyrams po skutimosi, jei oda linkusi į sudirgimą.

Kaip išvengti raukšlių atsiradimo ir prisotinti odą ilgalaike drėgme?

Natūralus odos senėjimo procesas, saulės spinduliai ir odos išsausėjimas prisideda prie raukšlių ir linijų atsiradimo. Hialurono rūgštis išlaiko odos drėgmės balansą ir suteikia jai stangrumo, o po ilgesnio laiko naudojant priemones, kurios turi hialurono rūgštį – kai kurių raukšlių ar mimikos linijų atsiradimas gali būti išvengtas.

Hialurono rūgštis visada turi būti naudojama kombinuojant su kitais drėgmę jungiančiais ingredientais. Būtent todėl, įvairūs natūraliai drėkinantys junginiai, tokie kaip Glicerinas, yra papildomai įtraukti į visų BDR serumų sudėtį. Tai užtikrina patį optimaliausią drėkinimą.

Priemonės, kurių sudėtyje yra hialurono rūgštis: 

Serumas sausai odai
BDR Re-charge
Serumas mišriai, riebiai odai
BDR Re-charge PH
Serumas brandžiai odai
BDR Re-lax 3
Paakių ir lūpų stangrinimas
BDR Re-set 4D
Akių kaukė su Q10
BDR Gel Mask Eyes
Apsauganti odą dulksna
BDR Protect
Drėkinanti lakštinė kaukė
BDR Bio Cell Mask
Stangrinantis serumas
MONTEIL 4-way Serum