Grožio Centras BEAUTY BAY & SPA įsikūręs pačioje Vilniaus centro širdyje kviečia pasilepinti prabangiomis veido ir kūno procedūromis.
Ilgametę darbo patirtį grožio ir sveikatos srityje turinti kosmetologų ir kūno specialistų komanda padės pasiekti tik pačius geriausius veido odos būklės ir kūno harmonijos rezultatus.
 
Kviečiame peržiūrėti mūsų teikiamų procedūrų sąrašą skiltyje “Procedūros” ir registruotis nurodytais kontaktais arba per TREATWELL programėlę.
 
 
Mes laukiame Jūsų! 
 
 

Esame oficialūs BDR, MONTEIL, WHERTEIMAR, OLIGODERMIE profesionalios priežiūros ir IONTO COMED kosmetinės įrangos atstovai Lietuvoje. Jau daugelį metų sėkmingai realizuojame savo viziją glaudžiai bendradarbiaudami su kosmetologais visoje Lietuvoje ir Latvijoje. Nuolatos atnaujiname savo ir klientų žinias kartu su augančiu noru tobulėti, naujausiais odos gydymo metodais ir kokybiškiausiais kosmetologiniais BDR ir IONTO COMED aparatais esančiais šiuo metu rinkoje.

Mes rengiame individualius seminarus, kurie padės pasikelti kvalifikaciją kartu su praktika, kurios metu susipažinsite su įrangos technologijos žiniomis, išbandysite jų poveikį ir susipažinsite su aukščiausio lygio odos gydymo metodika. 

Mokymai susideda iš teorijos ir praktikos, suteikiama visa informacija apie veikliųjų medžiagų įtaką ir aparatinius procedūrų kursus kuriuos galėsite pritaikyti savo klientams sprendžiant kiekvienos odos individualius poreikius. 

Jei Jus domina IONTO COMED ir BDR kosmetologinė įranga arba darbas profesionalia BDR, OLIGODERMIE ir MONTEIL kosmetika, norite sužinoti naujausią informaciją apie apmokymus arba susisiekti dėl bendradarbiavimo ir kosmetikos – susisiekite su mumis nurodytais kontaktais:

 
beautybay@bdr.lt
Aludarių g. 5, Vilnius, LT-01113
+37060574424 

KONTAKTAI

-15%

Užsisakius naujienlaiškį!