5/5
PROFESIONALI PRIEŽIŪRA
ODAI
SUKURTA PLASTIKOS CHIRURGŲ
KOSMETIKA - JAU GREITAI
  • NEMOKAMAS PRISTATYMAS
    Nuo šiol nemokamai pristatysime užsakymą Jūsų pasirinktu būdu.
  • KONSULTACIJA SU SPECIALISTU
    Profesionalų komanda padės išsirinkti priemones pagal Jūsų odos poreikius.
  • GERIAUSI INGREDIENTAI
    Tik aukščiausios kokybės profesionali kosmetika ir priežiūra.
NAUJIENA
SKIN ESSENTIALS
BDR Beta-Karoteno kapsulės - tai kruopščiai atrinktų mikroelementų ir vitaminų kombinacija vidinei organizmo apsaugai nuo saulės poveikio. Sudėtyje esantys beta-karotenas, karotinoidai, zeaksantinas ir likopenas turi antioksidacinį poveikį, kaip ir vitaminai B3, A, C ir E, todėl yra tinkami neutralizuoti radikalų susidarymą, kurį sukelia UV spinduliai.
NAUJIENA
RIPAR COSMETICI
RIPAR COSMETICS yra svarbiausia Italijos pažangių grožio sprendimų, padedančių pagerinti odos išvaizdą, autoritetas. Vedamas dviejų chirurgų kartų atsidavimo ir medicininės patirties, prekės ženklą įkūrė viena sėkmingiausių Italijos estetikos pradininkių Rita Parente ir jos vyras dr. Mario Piombino, garsus estetikos ir plastikos chirurgas.

„Ripar“ mes tikime, kad grožis nėra sukurtas, jis atskleidžiamas. Maišydamas medicinos mokslą su dešimtmečių praktine estetine patirtimi, „Ripar“ pateikia profesionalius grožio sprendimus, kurie padeda atskleisti ir tobulinti spindintį, jaunatvišką, natūralų grožį.
close

10%

nuolaida pirmąjam užsakymui! 🎁

Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite nuolaidos kodą savo pirmąjam apsipirkimui, sužinokite pirmieji apie mūsų naujienas ir produktus.

We don’t spam! Read our privacy policy for more info.